Naše služby

Zednické práce

Nabízíme veškeré stavební práce, stavby rodinných domů, kompletní rekonstrukce domů a bytů, zateplování domů, nátěry fasád, montáž sádrokartonů, pokládku obkladů a dlažeb, zemní a výkopové práce, chodníky, opěrné zdi, zděné ploty atd.

Tesařství  Pokrývačství

Nabízíme Vám kompletní dodávku a montáž střech včetně klempířských prací a pokládky střešní krytiny. Realizujeme střešní konstrukce pro rodinné domy, garážová stání, altány, zahradní domky a další objekty. Na klíč zhotovíme střešní krovy, krokve, trámy a další konstrukční prvky pro stavby střech.


Injektáž zdiva

Nabízíme Vám krémovou injektáž zdiva, která je jedna z nejpoužívanějších metod sanace zdiva. Mezi největší výhody patří její univerzálnost, je možné injektovat téměř veškeré typy zdiva. Provádění je možné i ve složitě dostupných prostorách, kde by stroje na narážení plechů či pily na podřezání jednoduše nebylo možné použít. Krémová injektáž zdiva se provádí z jedné strany zdiva v jedné a více vodorovných řadách


Hydroizolace plochých střech

Nabízíme Vám kompletní  provedení  oprav, renovací a nových hydroizolačních vrstev na plochých střechách výrobních i sportovních halách, rodinných domech i garážích. Při realizaci opravy střech používáme kvalitní modifikované tuzemské i zahraniční materiály. 

Betonové a kamenné obklady

Nabízíme Vám montáž betonových a kamenných obkladů a dlažeb. Lepíme obklady a dlažby jak v interiéru, tak i v exteriéru. 

Technické a průmyslové izolace

Nabízíme Vám dodávku a montáž tepelných, chladových, hlukových a protipožárních izolací v komerční i průmyslové výstavbě.