Naše služby

Tesařské práce

Kvalitní střešní konstrukce, ať už se jedná o krovy nebo vazníky, tvoří základ každé kvalitní střechy. Provádíme kompletní tesařské práce, které zahrnují realizaci nových krovů pro rodinné domy, ale i střešní konstrukce pro garáže, altány či pergoly. Zaměřujeme se na opravy stávajících krovů při rekonstrukci. Samozřejmostí je realizace bednění, laťování či izolace střech. Pro kvalitní střešní konstrukci, která vám bez problémů vydrží desítky let, je nejdůležitější kvalitní materiál, vždy pečlivě ošetřen proti plísním, škůdcům a houbám. Neméně důležité je pak precizní provedení samotné střešní konstrukce. S výrobou krovů a střešních konstrukcí máme mnohaleté zkušenosti, na kvalitu naší práce se tak můžete opravdu spolehnout.

Pokrývačské práce

Provádíme pokládku střešních krytin, zejména betonových či pálených střešních tašek. Montujeme tvrdé skládané krytiny značek Tondach, Bramac, Roben, KM Beta atd. Kvalitně položená taška dotváří nejen dokonalý vzhled celého domu, ale chrání ho také před nepříznivými vlivy počasí. Kromě klasických střešních tašek pokládáme také plastové krytiny, jako jsou šindele, nebo plechové krytiny ve formě válcovaných nebo trapézových plechů. Tyto se využívají převážně pro pokrytí pergol, přístřešků či teras.  Dokážeme také pokládku krytiny z polykarbonátových nebo sklolaminátových desek, případně položení bitumenové šindele. 

Montujeme také ploché střechy na domech, garážích apod.

Klempířské práce 

Klempířské práce jsou mistrovskýmdílem při realizaci střechy. Bez pořádné a kvalitní klempířiny by střecha zdaleka neplnila tak dobře svůj účel, zejména její funkci svodu vody ze střechy. Provádíme klempířské práce, v rámci kterých provádíme oplechování střech, jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí rodinných domů, ale i u pergol, teras či altánů. Na střechu instalujeme kompletní okapové systémy, které zajistí odvod vody do kanalizací nebo jímek. Kromě okapů montujeme také oplechování komínů, střešní okna a také parapety, úžlabí a další klempířské prvky. Na kvalitu naší práce, dokonalou těsnost jednotlivých dílů i výběr kvalitních materiálů, se můžete naprosto spolehnout!  

Hydroizolace plochých střech

Nabízíme Vám kompletní provedení oprav, renovací a nových hydroizolačních vrstev na plochých střechách výrobních i sportovních halách, rodinných domech i garážích. Při realizaci opravy střech používáme kvalitní modifikované tuzemské i zahraniční materiály. 

Sádrokartony

Provádíme dodávku a montáž sádrokartonových konstrukcí se vším, co k tomu patří.
Pro naše klienty jsme spolehlivým partnerem při realizaci jejich projektů. Vždy lpíme na kvalitním zpracování a dodržování technologických postupů. 

Truhlářské práce

V rámci truhlářských prací realizujeme dřevěné konstrukce sloužící zejména pro pergoly, altány, garážová stání či nejrůznější přístřešky. Na zakázku vám zhotovíme i atypické dřevěné konstrukce. Poradíme si také s výrobou dřevěného plotu, dřevěných oken a dveří nebo dřevěného obložení domu.  

Injektáž zdiva

Provádíme také krémovou injektáž zdiva, která je jedna z nejpoužívanějších metod sanace zdiva. Mezi největší výhody patří její univerzálnost, je možné injektovat téměř veškeré typy zdiva. Provádění je možné i ve složitě dostupných prostorách, kde by stroje na narážení plechů či pily na podřezání jednoduše nebylo možné použít. Krémová injektáž zdiva se provádí z jedné strany zdiva v jedné a více vodorovných řadách

Technické a průmyslové izolace

Nabízíme Vám dodávku a montáž tepelných, chladových, hlukových a protipožárních izolací v komerční i průmyslové výstavbě.